Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,52 zł , zmiana od tamtej pory: -32,70%

Re: Wzrost pod nową nazwę spółki?

Zgłoś do moderatora
Ot taka ciekawostka na rozluźnienie... Za 2 tygodnie minie cały kwartał od zmiany nazwy z "LCCORP" na "DEVELIA", ale dla Polsatu p. Solorza 3 miesiące, to za mało, żeby zaktualizować nazwę spółki giełdowej w informacjach z GPW. Na "Polsat News" i "Polsat News 2" jak prezentują "szachownicę" spółek i ich kursów giełdowych (4 kolumny i 3 wiersze za plecami jakiegoś tam prowadzącego w kolorach zielono-czerwonych), to tam cały czas widnieje "LCCORP". A na dolnym pasku z notowaniami na "Polsat News 2" jest zaktualizowana do firmy "DEVELIA". No ciekawi mnie jaką nazwę wymieniałby prowadzący, gdyby tu się pojawiły jakieś istotne wzrosty, hehehe. Fachowcy w dziedzinie aktualnych informacji... ;-)
Nie wiem o jakich godzinach oni ten tam krótki raport z GPW prezentują, więc dopiero teraz to u nich zauważyłem. :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVELIA 0,47% 1,70 2020-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.