Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -24,88%

Re: Wzrost pod nową nazwę spółki?

Zgłoś do moderatora
Mocny wzrost 2 lata temu był własnie w związku z oderwaniem od Leszka C, a teraz od 3 września jest już oficjalna nazwa, tj. DEVALIA.
Tu pod wyniki, takich ostrych wzrostów nie było, ani też wyniki nie będę ani rewelacyjnie dobre, ani złe, pewnie według konsensusu.
Mało prawdopodobne, by spółka na stałe ruszyła do góry, bez odbicia się od dolnej linii trendu długookresowego, a to jest poniżej 2,25. Zauważyłem minusy, ale to pewnie od kolesi, co są pewnie nie dłużej niż rok, jak tu jestem ponad lat 10

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEVELIA 0,43% 1,85 2020-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.