Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: wyrolowali was. kto chce iść do sądu?

Zgłoś do moderatora
ja to wyjaśnię. akcjonariusze Hutmena i Midasa poszli do sądu z powodu tego, że cena wyciśnięcia była poniżej godziwej. Na razie nie ma wyroku i nie wiadomo co można z tego uzyskać. Tutaj wartość godziwa jest powyżej 100-130 złotych. Jest zatem o co walczyć. Przynajmniej w teorii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INDYKPOL -0,78% 63,50 2019-12-11 09:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.