Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: 15,49%

Re: Wyniki za 1 Q 2020

Zgłoś do moderatora
No to mamy raport. Przynajmniej trochę powyżej konsensusu.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wyniki-Atalu-w-I-kw-2020-roku-vs-konsensus-PAP-tabela-7889071.html 
Czy to wystarczy żeby poszło bliżej 30 ? Spadek zysku rdr boli. Ciekawie to wygląda porównując z DomDev. Spadek zysku zbliżony za to spadek przychodów o połowę mniejszy.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dom-Development-mial-w-I-kw-38-5-mln-zl-zysku-netto-powyzej-konsensusu-7877811.html 
Pytanie co przyniesie II kwartał ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATAL 0,92% 32,80 2020-07-13 13:20:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.