Beko Ci nie odpowie jaka ale z tego co widać,to taka jak biomass czy 01c,czy hemp,ale tu nie ma reguły,codziennie jest inny opcja.
Ci ludzie są wszędzie i na wszystko mają gotową receptę,dosłownie magowie....
Te spółki które się podłączają pod modne tematy,czyli chcą zarabiać na wszystkim,teraz cod,takich spółek szukać.
A,że to są tylko emocje i gra na infach,no cóż,każdy ma swój rozum?niech go użyje.
Tak się przerabia leszczy na szaszłyki?!?!
Ja widzę potencjał w grach duży,bo dużo jest tych spółek.