beko jest kiepsko idzie recesja jakiej świat jeszcze nie widział na dodatek spółka ogranicza produkcje z uwagi na koronawirusa i mniejsze zamówienia producentow samochodów, oby to nie był gwóźdź do trumny groclina. Strach co kolwiek kupować na giełdzie, najlepsza moja spółka Elbudowa właśnie upadła, dobrze że od listopada wyprzedaje akcje bo bym pewnie stracił wszystko.