Dnia 2023-01-11 o godz. 07:55 ~zły_wujek napisał(a):
> Hahah troliska wzrostowe zmieniają narracje. Do tej pory było ze 4 kwartał będzie rekordowy a teraz piszą ze wiadomo było ze będzie słabszy bo święta itd hahaha Widać ilu kupowała w ostatnim czasie za ponad 30 Będzie jazgot jak w sierpniu2020 jak się zacznie WODOSPAD
święta są co roku, jakbyś nie wiedział , a kwartał IV będzie lepszy od analogicznego z 2021 roku i rekordowy IV kwartał