Hahah troliska wzrostowe zmieniają narracje. Do tej pory było ze 4 kwartał będzie rekordowy a teraz piszą ze wiadomo było ze będzie słabszy bo święta itd hahaha Widać ilu kupowała w ostatnim czasie za ponad 30 Będzie jazgot jak w sierpniu2020 jak się zacznie WODOSPAD