Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,35%

Re: Wyniki II kwartał

Zgłoś do moderatora
Pewnie coś skupią bo ceny niskie, ale lepiej żeby się skupili na optymalizacji żeby rynek kupował akcje bo wyniki się poprawiają.
Na ich stronie www nawet nie ma komentarza do wyników, a wcześniej za poprzednie kwartały były komentarze.

Na wykresie próba wyrysowania podwójnego dna i ewidentnie akcje sa skupowane od jakiegoś czasu. Ale duzo TFI w akcjonariacie co może być hamulcem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -3,69% 26,10 2020-05-29 12:58:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.