No to trzeba kupować spółki które mają potencjał i środki z KPO realnie przełożą się na przychody i zyski. Mnie osobiście cały czas interesuje Grodno i udało mi się trochę dostać na spadku. Teraz intensywnie przyglądam się mniejszym spółka z rokowaniami na większe wybicie. Zwrócenie uwagę na Fotovolt, czy właśnie na tego typu spółki mała kapitalizacja mały FF i udział w rynku w którym KPO rozda pieniądze. Nie mówię tu o spekulacjach i nagonce ale o spółkach realnie zajmujących się tematami. Niebawem przyjdą złote czasy dla naszych spółek.