ale... kupują powyżej wartości księgowej, do każdej akcji dokładają to jak zyska?
Przychody: r/r 13,40%, q/q -1,10%
EBITDA: r/r -58,90%, q/q -64,30%
EBIT: r/r -60,50%, q/q -65,90%
Zysk netto: r/r -86,00%, q/q -82,20%
marża netto: r/r -1,03, q/q -0,66
co jest dobrego w wynikach powyżej?