ale bzdury. Marże za IV kw zawsze sa wyższe. Odpis? niby na co? wynik bedzie lepszy r/r . Tego jestem pewien. Bardziej czekam na info o sprzedaży za luty i prognoze wyniku na rok 2026. Bo wtedy bedzie to potwierdzenie tego co wszyscy majacy akcje oczekujemy. A jest to silny trend wzrostowy i coraz wyższe dywidendy