ale ty juz tak piszesz 3. rok...
kiedy ostatni raz było 4 pln?...
i skoro sam zakładasz, ze 3 Q ma być słabszy, to za ile lat tu ma być lepiej?
na razie wciąż jest niżej i mniej chętnych na kupno spółki (brak strategicznego) oraz jej akcji,
za to podaż trwa od dawna i nie odpuszcza...