Zobaczymy jak bedzie z tym srebrem czy miedzia, ale faktem jest ze inwestorzy szukajacy zmiennosci zajmowali pozycje. Zloto? q/q rekordy, ze nie poszlo wyzej? To moze w tym q pojdzie. Jestesmy w zaawansowanej hossie, pamketaj ze kolejne zeski zapewniaja nam crypto, a w 2q mielismy ETF na etherium, zmiennosc tu byla w przeciwienstwie do ubieglego roku. Mamy abolutne szczyty na Nasdaqu czy S&P, i ten USD\Jen, podpowiem Ci, od 30lat nie bylo takiego pozikmu na ostatnim walorze. Nie pompuje balonika, tylko mowie glosno ze licze na 200baniek. Zoabczyjy kto bedzie blizej 29go