Jaki wzrost zmienności w 2kw 24? W stosunku do 1kw 24 kakao, ropa, gaz miały gorszą zmienność w znaczeniu ruchów w jedną stronę, na czym zarabia XTB.
DAX w ogóle poruszał się w bok w stosunku do 1 kwartału, Nasdaq ładnie, porównywalnie z 1kw.
Sprawdź jeszcze raz wykresy i nie pisz jakichś bajek o 300, czemu to ma służyć?
200 będzie bardzo dobrze w stosunku do 120 sprzed roku. A gdyby coś więcej niechcący się udało, to ukłony dla XTB.