Dimu jestes czlowiekiem malej wiary :))) mowisz o zmiennosci? W czesci masz racje, przynajmniej w polowie przeklamujesz, przyklad? Nie bylo zmiennosci na kakao? 2x gora i dol, natomiast gaz byl kierunek 1 - gora. Do tego byl wzrost o 100%. Ale co bylo ciekawe w 2q? Cos co celowo pominales, czyli wyskok na srebrze i miedzi, a wiesz ile lat nie bylo takiego pozimu na nich? Sprawdz. Nei wiem ile bedzie, no jasne! Obstawiam 200baniek, zoabczymy ktory z nas ma racje…kolego malej wiary nie bierzesz pod uwage ze jestesmy w ZAAWANSOWANEJ hossie a i ilosc uzytkownikow stale i to mocno rosnie