Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: wykresy

Zgłoś do moderatora
używaj Internet Explorera do wykresów Java-tam chodzi bez problemu...albo kup sobie porządny program do AT np. Amibrokera
  • wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~Arti
  • Re: wykresy Autor: ~qwe
  • Re: wykresy Autor: ~rower