To znaczy że wy nie analizujecie na podstawie analizy technicznej !
To jak gracie na giełdzie ?
Bez wykresów szanse na jakiekolwiek zarobki na GPW są znikome .
Naprawdę to proste , wystarczy analizować średnie ruchome , RSI i Stoch
a zarabiać można ........