Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: wykresy

Zgłoś do moderatora
To znaczy że wy nie analizujecie na podstawie analizy technicznej !
To jak gracie na giełdzie ?
Bez wykresów szanse na jakiekolwiek zarobki na GPW są znikome .
Naprawdę to proste , wystarczy analizować średnie ruchome , RSI i Stoch
a zarabiać można ........
  • wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~Arti
  • Re: wykresy Autor: ~qwe
  • Re: wykresy Autor: ~rower