Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: wykresy

Zgłoś do moderatora
Przeczytaj to: http://bossa.pl/narzedzia/notowania/

Prawdopodobnie używasz WINDOWS XP i wtyczki java się blokują. Ja mam XP i musiałem się cofnać do starszej wersji mozilli (49.0.1). Teraz wykresy działają, ale notowania NOL3 nie chodzą.

  • wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~rower
  • Re: wykresy Autor: ~Arti
  • Re: wykresy Autor: ~qwe
  • Re: wykresy Autor: ~rower