Na razie chyba jeszcze nie. Pojawił się nowy przetarg dla WP na astronomiczną ilość 141 400 par (ilość gwarantowana + opcjonalna) na trzewiki pilota, letnie i zimowe. Więc akcje pewnie pójdą w górę, bo wielu będzie liczyć, że Protektor na jakąś część ugra. Tak będzie do ogłoszenia wyników tego przetargu. Z tego samego względu uważam, że z informacji o inwestorze strategicznym na razie nie podadzą, bo z dużym kontraktem w ręku cena też będzie wyższa. No, chyba że chłopaki już całkiem lagę na produkcji dla WP położyli, jak to już kiedyś w liście do inwestorów pisali