Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: WYCENA ZARZADU

Zgłoś do moderatora
Kolejne pisma mające na celu zamazanie całości obrazu.

Może nas tu za mało, ale w końcu przy kolejnych spółkach inni będą się zastanawiać, że przed takimi ruchami będzie im ktoś na rączki patrzył.

Państwo kolesiostwa i tyle !!!

Zarząd oddał po 1,7 to co ma teraz mówić. Jakoś nie chce się odnieść do prognoz, na giełdzie kupuje i inwestuje się w przyszłość, teraz to każdy może kupić/sprzedać na chybił trafił.

Sam posiadam pakiecik od lat i wkurza mnie ta sytuacja. Niech podniosą do 2,5 cenę to im oddam i znajdę sobie może coś innego na długoterminową inwestycję.

Pozdrawiam akcjonariuszy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.