Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,00 zł , zmiana od tamtej pory: 40,95%

Re: Wycena 47pln?

Zgłoś do moderatora
Rekomendacje po to właśnie są wystawiana: 1) aby zmylić leszczy 2) aby podpompować spółkę która nie daje rady 3) aby zrealizować zyski po tym jak już ten kto miał kupić kupił. W zależności od sytuacji albo będą to rekomendacje zaniżone albo zawyżone. Jeśli ktoś przeanalizował sytuację spółki i widzi jak się zachowuje kurs, to śmieje się z tej rekomendacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -1,00% 88,80 2022-11-29 17:03:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.