Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,50 zł , zmiana od tamtej pory: 47,64%

Re: Wycena 47pln?

Zgłoś do moderatora
Troche śmierdzi ta rekomendacja niczym kiedy wycena Lotosu na 0 zł - może sytuacja sie powtarza? Ale zróbmy prosty rachunek

8,2 mln x 47 = 385,4 mln kapitalizacji przy czym Lotos ma chyba kosztować 450 mln co przy dobrych wiatrach zostanie w większości sfinansowane środkami własnymi za ten rok. Zakładam, że marża na paliwach nigdy nie bedzie duża ale liczę że 1% marzy netto to sie da z tego wyciągnąc bo inaczej to po co w ogóle robić bizneś. A przy obrotach > 10 mld zł rocznie to jest c.a. 100 mln zysku netto + Lotos

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,58% 90,80 2022-12-06 13:21:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.