Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wybicie

Zgłoś do moderatora
warto bylo czekac praktycznie caly rok byl po 6-7 i ja tez mialem dosc ale wytrzymalem-czyli jakubas mial racje aby byc cierpliwym.niektorzy tu czekali na powrot 7-ale niestety juz nie teraz.im spolka bedzie drozsza-tym mniej drobnych bedzie kupowac-czas na fundy
  • wybicie Autor: ~102
  • Re: wybicie Autor: ~kris b
  • Re: wybicie Autor: ~qpak
  • Re: wybicie Autor: ~102

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 12,10 2020-04-03 13:55:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.