Dnia 2026-06-24 o godz. 12:09 ~Skok napisał(a):
> Lucjusz zwracam honor . !!!!!
> > Prawo zmieniono masz rację.
> > Ciekawe to - ale tak jest
Ost. stan na ZWZ czy NWZA nie gra roli, o ile PZU niewiele zmieni ale mże być że OFE NN już akcji mieć nie będzie, ekspozycja short tyle nie daje...co ubyło
Emisja akcji to jeden wielki cyrk, działanie na szkodę Azot, niegospodarność itd. Zmieni się władza dostaną nieprzyjemny klimat.
WMA50 to 21 zł i tyle też niby rekomendacje...Azoty nie pozyskują via narzędzie kasy i dają swoim tylko jest "jasny cel"
tylko czego się spodziewasz po tych ludziach, wczoraj Dr. Emil ujawnił co to za sort.
https://i.ibb.co/5Xc2LkVR/wma2.png