Przepraszam o jakich ciekawych projektach mówisz?
Na razie to są jakieś niby wygrane przetargi na dostawę czegoś tam do budżetówki.
Jak na moje oko to jest to przewał i nawet jeśli będzie realizacja to oni tylko faktury będą wystawiać a robotę wykona ktoś inny.
To oczywiście tylko moje zdanie i proszę się nie wyzłośliwiać :)