Dokładnie, życie uczy. Ja też wczoraj posiadałem trochę tych akcji i sprzedałem, utraciłem połowę zysku, ale sprzedałem. Dzisiaj zobaczyłem że rośnie kurs i ponownie kupiłem i po 30 minutach na szczęście sprzedałem po tej samej cenie. Niestety głupie rekomendacje będą psuły kurs.Trzeba poczekać tydzień, dwa