I świetnie na tym wyszli. Gwarancji spadków ani wzrostów nigdy nie masz.
Za to spokojną głowę możesz łatwo mieć kupując regularnie niezależnie od ceny. Tak trudno zrozumieć, że nie każdemu zależy na kółkach? Zresztą bądź szczery sam ze sobą, jak na tym wyszedłeś? Jeśli dobrze, to tylko kwestia czasu, że dołączysz do większości łapaczy górek i dołków. I to ci łapacze to jest właśnie tracąca ulica. XTB dobrze leczy z tego, jeśli jesteś gotowy na leczenie.