Dnia 2020-10-01 o godz. 13:12 ~Pit napisał(a):
> Przecież miało być bankructwo, brak produkcji i sprzedaż na kilka baniek max i kurs groszowy, marzenia latryny, prawie 10 baniek to bardzo dobry wynik jak na tę przewidywania latryniarzy!
A co jest? Prosperity PIT? Patrzę na twoje wpisy i oczom nie wierze, że można mieć tak ogromne zasoby naiwnosci w sobie. Przypomnieć ci to co pisałeś dwa lata temu. Jaki miał byc rok 2019, a jaki 2020. Kto miał rację> Gdybyś potrafił przeczytać sprawozdanie finansowe i cokolwiek z niego zrozumiec, pisałbyś mniej na forum, albo tyle samo, jednak miałoby to coś wspólnego z sytuacją w Eko.