Wiesz , dobrze czytam . Ponoć w drugim półroczu mieli nadrabiać to co w pierwszym uciekło , na razie tego też nie widać . Po prostu spółka lubi manipulować czasem informacjami . Chyba nie chcesz 1 półrocza i wstępnych z 3 kwartału zaliczyć do udanych ? Po planach jakie mieli to znowu krok w tył , który to już. Jak astana nie zacznie zarabiać to też ja odpiszą ? Bierzesz to pod uwagę ??