opłaciło się zbić kurs 43490 akcjami po 0,36zł a zebrać 67221akcji po 0,35zł napewno to nie jedna osoba zbijała ale widać że ktoś specialnie to robi a leszcz mu pomaga i to wszystko do godziny 14:25 a zakup po 0,37 to 7722akcje pomyślcie czy warto sprzedawać