Pamętam jak najbardziej jak pisaliśmy o wyskoku ale dla mnie to nie jest to na co czekam, ja czekam na konkrety. I dobrze wiesz że jak podadzą harmonogram i daty w nim zawarte to wtedy się zacznie prawdziwa akcja bo póki co to szkółka niedzielna.
I tak jak pisałem do harmo będą próbowali odbierać akcje a co mądrzejsi będą zbierać.. Cały temat tkwi w tym kiedy go podadzą. Od firmy sie tego nie dowiemy bo oni nie mają na nic wielkiego wpływu.