Nie wiem po czym wariat wnioskowałes ze miąłes go za powaznego. Zero merytoryki , uzywanie sloganów " bedzie nizej" bedzie wyzej" itd po prostu zwykły licealista albo... stary ale głupi człowiek. Wybacz sn ale poziom Twoich wypowiedzi jest naprawde niski.