hi hi zaklinaczu węzy, dzbanie i zmieniaczu ników w jednym , odrób lekcje i wróc do moi postów z przed 2 lat i ostatnich szczególnie tych jak was wyleszczano ze strachu na 33 w marcu , po czym przeproś Pana, zobaczymy jak ci bedzie papietrowy zysk topniał w oczach niedługo , jak bedziesz piał wóczas na fali c na pewneo wtedy znowu zmienisz nika pajacu
ps bardzo mie bawi jeden mój post nie pomyśli ubranych leszczy i jest jazda zabawne doprawdy zabawne,a psychologia ubranych pokazuje reakcę tłumu i ilu was nie dopuszcza spadków tak trzymać