A mogę podpytać jaką masz strategię? Albo też do innych trzymających LVC długoterminowo?
Nie sztuką jest kupić tanio, sztuką jest wyjść z akcji w odpowiednim momencie. Macie jakiś horyzont czy na razie cieszymy się ze wzrostów, a jak ustabilizuje się na jakimś poziomie to będziemy myśleć?
Nie żebym planował sprzedawać; po prostu jestem ciekawy jak inni podchodzą do tej spółki :)