I to jest konkretne podejście, a nie rzucanie kwotą 100-150-200 wziętą z kosmosu.
Pomijam tu szczegół, że żeby spółka spłaciła się w 10 lat to musisz mieć średnią dywidendę 10%, ale szanuję za strategię "buy&hold" której sam hołduję ale w przypadku innego typu spółek.
Dzięki i powodzenia!