...no ale zakładając że nie jesteś trolem, ktory probuje zastraszyc ludzi obnażających wasze spadziowe manipulacje to polecam kupic sobie jakieś Vademecum inwestowania i poszukać tam rozdziału pt. " forum bankierka i jego uczestnicy jako wartosciowe źródło przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych" ... ostrzegam... możesz nie znaleźć...