A co ci za różnica jaka to świeczka każdą formację można zanegować.
Przy tej płynności można sobie rysować co się chce. Na takich spółkach albo zakładasz ruch pod coś albo stoisz z boku a pojedyncze świeczki same w sobie na takich wykresach niewiele znaczą. Jest to materiał dla szkoleniowców którzy za pieniądze po fakcie opowiedzą co można było teoretycznie zrobić