Jasne wszystko trzeba zakladac, ale bez przesady :) U nas gielda nie rosnie i rosnie, a wrecz przeciwnie. W 2011 doslismy do 2/3 polowy max z 2008 i od tego czasu spada i spada. Masz Wig20 na poziomie z 2003r obecnie, minus inflacja, czyli realnie pewnie na poziomie z 1998 (sprzed OFE).
Jesli jeszcze ktos widzi miejsce do spadkow, to faktycznie trzeba OFE rozwalic.