Forum Forex +Dodaj wątek
wszystko trzeba zakladac masz niby krotkoterminowo budowanie 2nego dna
a knot swieczki juz go ruszyl jak widac
http://stooq.pl/q/a/?s=wig20&i=60&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
na dodatek linie trendu z dolu na dlugiej tez masz juz blisko a wybicie jej a to moze byc roznie
pamietaj ze usa od wielu lat nic tylko rosnie co jak zaczna np jesienia spadac i spadac