Dnia 2015-06-01 o godz. 11:20 ~devilek napisał(a):
> moim zdaniem przed odcięciem będziemy wyżej niż teraz ale oczywiście to tylko pogląd. Po odcięciu mogą się zacząć większe zakupy.
Powinno być wyżej, ale pytanie: na jakim wolumenie?
Bo wielu wywalajacych moze czekać na tę podbitkę, by ostatecznie wyjść z waloru.
Fundy znowu mogą zacząć swą zabawę, jak to ostatnio było.
Zwróć uwagę, ze już jest tylko 3 nadprogowych:
http://stooq.pl/q/h/?s=abc
kilka tygodni temu było ich 5.
A poza zmniejszaniem udziałów lub wyjsciu z walorów nic nie widać.
Teraz walne może coś pokaże.