no i popatrz na transakcje - teraz już nawet drobnica zabawia się z drobnicą: podbitka o grosz i wywalenie...
a po lewej chyba znowu fundy zrzuciły się po 1 K na 3,80
i usiłują utrzymać kurs na powierzchni
teraz nadzieja w podbitce pod dywidendę...
ale ja jestem ciekawy, co będzie po odcięciu