Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -13,19%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Świeci pustkami bo za darmo nie będą ludzie oddawać już leszcze oddali będą kupować po 5 zł, dr ma mało akci więc to jest duży plus dla nas będzie tu 10 zł za miesiąc, tak słyszałem właśnie ze prawie wszystkich zwerbowali akurat mam znajomego co pracował w open finance już pracuje wiadomo gdzie niech każdy pozbiera to wszystko do kupy i się zastanowi czy będzie kupował po 1,5 czy po 5 a potem po 10

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 5,04% 1,25 2021-12-07 14:16:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.