Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -12,85%

Re: Niech mi ktoś uczciwie powie dlaczego warto wejść e ten walor ?

Zgłoś do moderatora
Firma spłaciła kredyty, teraz czeka ja tylko lustrzana przyszłość. Ma przejąć open finance wszystkich ludzi którzy tam pracowali, a to są bardzo ogarnięci pracownicy. Firma zajmuje się kredytami więc na dzisiejsze czasy jakie mamy teraz czyli kolejki po miesiac żeby dostać kredyt, niedługo wyniki za 3 kwartal które będą świetne, nawet wczoraj kobieta z zarządu kupowala akcje więc wiadomo co tu będzie. A te leszcze co piszą i namawiają na spadki będą od kupować po 5 ziko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 13,06% 1,25 2021-12-03 16:18:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.