Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: 4,00%

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Byłem na walnym i poznałem Zenka. Niestety nie mam kontaktu do jego grupy. Dlatego zbierzmy się i policzmy ponownie.. Co do SII zdecydowanie odradzam. Dumnie brzmiąca nazwa a w sprawie nie zrobią nic. Ze "stowarzyszeniem" mam złe konotacje od czasów FAM gdzie okazali zero wsparcia.. Do czasu jak mogli na tym zarobić a dla większości było już po ptakach. Zainteresowanych i więcej szczegółów przekażę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu na ropczyce2021@gmail.com . Podanie numeru ułatwi kontakt bo czasu niewiele. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE 1,06% 28,60 2021-07-23 16:42:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.