Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: 4,73%

Re: A gdzie się podział ZENEK . Zenku napisz

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-08 o godz. 08:55 ~Kazimierz napisał(a):
> Józef się trzyma?

Uświadomcie sobie fakt, że to nie jest tak, że Siwcowi brakuje 2% do przymusowego wykupu a przeciw na NWZA było 7 %. Te 7 % należy pomnożyć przez kilka razy. Chodzi o to, że wielu posiadających akcje było biernych - pozostali ze swoimi akcjami w domu.Jeżeli nie KNF to sąd zablokuje delisting.Nie ciesz się Józefie - nie pójdzie ci tak łatwo albo zrezygnujesz albo dasz co najmniej 40 zł za akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE 0,00% 28,80 2021-08-03 15:19:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.