Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,50 zł , zmiana od tamtej pory: 3,27%

Re: A gdzie się podział ZENEK . Zenku napisz

Zgłoś do moderatora
ZIUTA najszczersze kondolencje ZENEK był fajnym facetem marzył o wspólnym locie balonem. Teraz to On z góry pokieruje naszym losem i doda Nam sił do walki o swoje, zawsze w to wierzył nie kazał się poddawać. Pozdrawiam ZIUTĘ ...............pa pa - ENDRIU47

PS. Chłopaki nie na darmo przelano krew odpowiedzcie i zawrzyjcie sojusz na emaila Ropczyce2021@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE -1,39% 28,40 2021-07-30 16:22:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.