nie ma szans na pax, pytek, ilu tu jest takich wrzeszczacych co to ponoc ich ktos oszukal, ktos podobno jest zlodziejem, ktos nie ma szacunku do "drobnicy". Nie znam tego pana ale wydaje mi sie ze sztuczkowski ma szacunek do ludzi, ktorzy sami maja do siebie szacunek, wrzeczczacych nieszczesnikow nawet tobie pytek na spolce nie potrzeba.
jutro najprawdopodobnej bedzie wiadomo ile z tych 5340 tys warrantow bedzie wyminione na akcje