słuchaj nowy, pewien jegomość mint, powinien podpisywać się błazen pisze bzdury ze obcy element ma gdzieś nasze swoje obowiązki informacyjne, okazuje się ze nic takiego nie ma miejsca, ostro poszedłem, zawsze ostro idę, takie pie...rdo...ly może sobie wypisywać na platynowych inwestycjach, jeśli na waciki zbiera to ma tam pole do popisu.
ps.
espi bomba