Dnia 2020-04-30 o godz. 17:35 ~obserwator napisał(a):
> Haribo dzisiaj dokupil i nerwy puszczają.
> > Pociesz się, że będzie jeszcze taniej i dalej będziesz mógł "uśredniać"
> > HA HA HA
I znowu podbitka pod NIC.
I tak jak pisałem - znowu mimo podbitki jest taniej
Pewnie kilka osób po raz kolejny uśredniło :) :)